Panter İstanbul Tansel Urcan Basketbol Akademi
Asya Lig

DİGER HABERLER

23.4.2017 İSTANBUL LİGLERİ GÜNÜN SONUÇLARI

23.4.2017 İSTANBUL LİGLERİ GÜNÜN SONUÇLARI

bayrampaşa 23 nisan 2017 pazar 10:00 atakent gençlik 35 31 pertevniyal lisesi u12e a fnl bgr 11:15 bahçelievler basketbol 23 48 fmv işikspor u11e a fnl bgr 12:30 beşyildiz 20 33 dudullu org. san. u13e a fnl dgr 14:00 avcilar tanyildizi 51 56 sancaktepe istanbul u13e a fnl bgr 15:30 anadolu efes 74 32 acibadem üniversitesi u13e aa fnl gr 17:00 beşiktaş 57 43 pamukspor u13e aa fnl gr 18:30 galatasaray 46 36 ito u13e aa fnl gr bağcilar 23 nisan 2017 pazar 10:00 bask 35 64 açi gençlik u13e a fnl cgr 11:30 starlarin doğuşu 31 55 açi gençlik u11e a fnl agr 16:00 büyükçekmece sortie 36 62 potanin kartallari u13e a fnl dgr 17:30 bosna basket 30 39 pendik yeditepe u13k a fnl gr caferağa 23 nisan 2017 pazar 11:30 dev ataşehir 50 87 baskets u13e a fnl agr 13:00 mvp 48 43 yeşilyurt u13e a fnl agr 14:30 istanbul dsi 66 27 bakirköyspor u13k a kl gr 16:00 suadiye basketbol 44 11 ataşehir yildizlari u11e a fnl dgr 17:15 kurtköy yildizlar 0 20 kutup yildizi u11k a 18:30 kurtköy yildizlar 13 95 bayrampaşa atletik u13k a kl gr 20:00 darüşşafaka doğuş 62 71 fenerbahçe u13e aa fnl gr maltepe 23 nisan 2017 pazar 16:30 istanbul ata 26 54 haydarpaşa lisesi u11e a fnl dgr 17:45 fmv erenköy işik 32 33 fesa u11e a fnl dgr 19:00 fmv erenköy işik 58 30 büyükçekmece basketbol u13e a fnl cgr yakacik 23 nisan 2017 pazar 10:00 parlayan yildizlar 37 41 asya kartallari u11e a fnl cgr 11:15 acibadem üniversitesi 49 41 balkan yeşilbağlar u12e a fnl dgr 12:30 potanin kartallari ...

MARMARA FORUM’DA TEK SES; ANADOLU EFES

MARMARA FORUM’DA TEK SES; ANADOLU EFES

anadolu efes taraftarları, takımlarının turkish airlines euroleague playoff turundaki deplasman maçlarını, marmara forum’da izleyecek. marmara forum midpoint’te kurulacak dev ekranda karşılaşmaları izleyecek anadolu efes taraftarları, tüm yiyecek ve içecek alışverişlerinde yüzde 10 indirimden faydalanacak. ayrıca marmara forum, anadolu efes fan club üyelerine 100 puan karşılığında bir çizburger ve bir içecekten oluşan menüyü ikram edecek. partner markalarıyla birlikte taraftarlarına özel etkinlikler düzenleyerek basketbol sevgisinin artmasını sağlayan anadolu efes, olympiacos deplasmanındaki karşılaşmalarda da basketbolseverleri mutlu edecek.anadolu efes spor kulübü partneri marmara forum, 19 nisan ve 21 nisan’daki olympiacos karşılaşmaları sırasında anadolu efes taraftarlarını ağırlayacak. büyük coşkuyu hep birlikte yaşamak ve hep birlikte “gücünü ortaya koy” demek için marmara forum’a gelecek olan taraftarlar, maç sırasındaki tüm yiyecek ve içecek alışverişlerinde yüzde 10 indirimden faydalanacak.ayrıca fan club üyeleri, 100 puan karşılığında marmara forum’un bir çizburger ve bir içecekten oluşan menüsünü de ücretsiz alabilecek. anadolu efes, basketbolseverleri marmara forum’da gerçekleştirilecek maç izleme etkinliğine davet ediyor. ...

GELİŞİM KOLEJİ DÜZCE BELEDİYE'YE UZATMADA KAYBETTİ

GELİŞİM KOLEJİ DÜZCE BELEDİYE'YE UZATMADA KAYBETTİ

türkiye basketbol ligi’nde gelişim koleji, normal süresi 68-68 tamamlanan maçta düzce belediyesi’ne 73-75 mağlup oldu.karşılaşmayı iyi başlayan taraf olan düzce belediye ilk dakikalardaki etkili oyunuyla 0-6 öne geçti. gelişim koleji kısa sürede oyunda dengeyi sağladı ve aradaki farkı kapatarak ilk 5 dakika sonunda 13-13 eşitliği sağladı. ilk çeyreğin ikinci 5 dakikalık bölümü karşılıklı basketlerle geçilirken bu periyot 23-24 konuk takıma lehine tamamlandı. ikinci çeyrekte iki takımın da üstünlük sağlama çabaları sonuç getirmedi ve konuk takım hughes’in son saniye üçlüğü ile soyunma odasına 34-37 önde giden taraf oldu.üçüncü çeyreğin başında konuk takım arka arkaya bulduğu sayılarla farkı 9 sayıya (34-43) çıkardı. gelişim koleji’nin aradaki farkı eritme çabalarına rağmen çeyreğin ilk 5 dakikalık bölümü düzce’nin (41-51) üstünlüğü ile geçildi. çeyreğin ikinci bölümünde daha etkili oynayan gelişim koleji aradaki farkı eriterek son bölüme 54-57 geride girdi.son çeyreğe alperen’in üçlüğü ile başlayan gelişim koleji 57-57 eşitliği sağladı. ev sahibi ekip alperen’in ikinci üçlüğü ile 60-57 öne geçti. büyük çekişmeyi sahne olan karşılaşmada konuk takım son 32 saniyeye 65-67 önde girdi. konuk takım 14 saniye kala farkı üç sayıya çıkarırken bitime 4,9 saniye kala hüseyin akın kandemir’in üçlüğü ile gelişim koleji 68-68 eşitliği ...

GÜRPINAR SU BC CUP’TA KAZANAN BEYEFENDİLER MAÇIN OYUNCUSU İLHAN BOZATLI

GÜRPINAR SU BC CUP’TA KAZANAN BEYEFENDİLER MAÇIN OYUNCUSU İLHAN BOZATLI

gürpınar su bc cup’ta çarşamba akşamı oynanan karşılaşmada beyefendiler ile vogue estetik takımları karşı karşıya geldi. karşılaşmadan beyefendiler 79-53’lük skor ile galip ayrıldı.beyefendiler (79)alptuğ demir 4 sayı, tunca bolca 3 sayı, orhan mercan 3 sayı, mert sagra 2 sayı, anıl palaz 10 sayı, ali başer 4 sayı, ilhan bozatlı 24 sayı, anıl çile, dorukhan öründü 12 sayı, orhun artukoğlu 17 sayıvogue estetik (53)cem çıtlak 2 sayı, baran özkan 16 sayı, ömür deveci 4 sayı, berke mındız 8 sayı, ali yalkın 16 sayı, osman terkan 1 sayı, faruk özbaş 4 sayı, mustafa öztürk 2 sayı1.p beyefendiler kontrollü başladı (14-11)karşılaşmaya iki takımda temkinli başladı. ilhan ve orhun ikilisinden gelen sayılar ile beyefendiler karşılaşmaya iyi başlarken; faruk, cem ve baran’dan gelen sayılar ile vogue estetik rakibine cevap verdi. çeyrek ortası karşılıklı ataklar şeklinde geçilirken; beyefendiler çeyrek sonunda dorukhan ve alptuğ ikilisinden gelen sayılar ile ilk çeyreği 14-11 önde kapattı.2.p fark açılıyor (20-15)ikinci çeyreğe ev sahibi takım orhun ve ilhan ikilisinden gelen sayılar ile 21-17 önde başladı ve kontrollü oyununa devam etti. vogue estetik; ali ve ömür ile oyunda kalmaya devam etti. ev sahibi takım orhun ve dorukhan ikilisinden gelen sayılar ile farkı çift hanelere çıkardı. (34-24) çeyrek sonunda faruk ile skor bulan deplasman takımı ilk yarıyı 34-26 geride ...

SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 22. HAFTA MAÇ PROGRAMI

SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 22. HAFTA MAÇ PROGRAMI

spalding gelişim ligi 22. hafta maç programi 22 nisan cumartesi teşvikiye s. s. 12:30 yildirimspor beşiktaş akademi u11 bgr 13:45 itü gvo ayazağa borusan otomotiv u15 çf 17:00 üsküdar basketbol teşvikiye beyaz u15 çf 18:30 galatasaray / teşvikiye akademi fmv işikspor u15 çf 20:00 galatasaray / teşvikiye akademi beşiktaş akademi u15 çf 23 nisan pazar teşvikiye s. s. 12:30 akademi istanbul beşiktaş bask. akd u11 çf 13:45 teşvikiye akademi enka u11 bgr 15:00 teşvikiye bahçeşehir bask. iht. u11 cgr 25 nisan sali zincirlikuyu isov s. s. 18:00 beşiktaş akademi fmv erenköy işik u13b bgr 19:15 fenerbahçe anadolu efes u12a yf 20:30 teşvikiye akademi kiziltoprak u12b bgr 28 nisan cuma zincirlikuyu isov s. s. 19:00 a1 / beşiktaş akademi itü gvo ayazağa / borusan otomotiv u15 yf 20:15 a2 / fmv işikspor üsküdar basketbol / teşvikiye beyaz u15 yf ...

Günün Sonuçları